Першого листопада 2024 відбувся онлайн-семінар для директорів, заступників директорів. Метою заходу є вдосконалення професійних компетенцій учасників семінару у галузі створення позитивного іміджу закладу освіти в Інтернеті, зокрема через веб-сайт.
Ельвіра Горна, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників, акцентувала увагу, що на сьогоднішній день існування шкільного сайту - це навіть не вимога часу, а крайня необхідність. Це живий діалог закладу освіти з усіма учасниками освітнього процесу. Сайт – це візитівка закладу освіти в інформаційному полі. Якість сайту складається з кількох складових – дизайн, зміст, зручність і ясність у використанні, функціональність і т. д. Часто спостерігається явна невідповідність між можливостями вчителів та учнів і потребами школи у різних функціях, які можна було б реалізувати через сайт. Інтернет годиться як для розміщення інформації, а ще й спілкування. Шкільний сайт може стати місцем зустрічі всіх зацікавлених осіб. За допомогою набору не дуже складних прийомів можна дати можливість відвідувачам не тільки читати оголошення, а й розміщувати власні, а також відповідати на питання, обговорювати проблеми і просто спілкуватися один з одним.
У ході семінару озвучено нормативно-правові аспекти функціонування офіційних сайтів установ. Під час семінару було проговорено основні положення щодо принципів наповнення шкільного сайту прописані в законі України «Про освіту» № 2145-VIII від 05.09.2017 р., зокрема у статті 30. Проаналізовано роботу сайту кожного начального закладу нашої громади у контексті методичних рекомендацій. Обговорено типові помилки, які найчастіше зустрічаються на сторінках шкільних сайтів. Дано рекомендації для удосконалення їхньої роботи . Учасники розширили свої знання у галузі управління можливостями веб-сайтів для створення та просування позитивного іміджу закладу освіти.
Під час підведення підсумків семінару було обговорено актуальні питання діяльності закладів середньої спеціальної освіти щодо створення позитивного іміджу закладів освіти за допомогою офіційних сайтів та соціальних мереж. Освітня установа, заклад освіти, які прагнуть бути конкурентоспроможними, мати привабливий імідж та ефективну систему роботи з інформацією для забезпечення внутрішніх потреб закладу та надання необхідних відомостей повинні мати своє Інтернет-представництво.
Дякуємо всім учасникам семінару за взаємопідтримку, творчість та бажання постійно удосконалюватись.
Щира подяка за надані матеріали під час семінару ! Ваші знання та досвід зробили захід надзвичайно інформативним і корисним. Поради, які Ви надали, допомогли краще зрозуміти тему та глибше вникнути в питання, які обговорювалися.
Своєчасне надання корисних порад для удосконалення роботи шкільних веб-сайтів. Дякуємо за змістовний матеріал та відповіді на наші питання. Проводимо роботу над помилками.
Під час онлайн-семінару я отримала цінні поради про створення позитивного іміджу закладу освіти в Інтернеті через веб-сайт. Дякую за рекомендації щодо покращення функціональності шкільних сайтів. Використання запропонованих технологій допоможе підвищити ефективність, функціональність і привабливість шкільного веб-сайту.
На семинарі була розглянута дуже актуальна тема. Щоб сайт закладу працював на імідж закладу, потрібно правильно його наповнити. Поради, які отримали на семінарі, допоможуть проаналізувати сайт закладу, додати потрібну інформацію. Дякуємо за семінар!
Як завжди тема семінару актуальна та своєчасна. Справді, у реаліях сьогодення, веб-сайт є потужним інструментом для створення позитивного іміджу закладу освіти. Дякуємо за обмін досвідом та корисну інформацію. Натхнення, успіхів та оптимізму!