top of page

Отак долаємо навчальні втрати

Оновлено: 6 бер. 2024 р.

Днями відбулась онлайн зустріч професійної спільноти вчителів історії Мар`їнської міської територіальної громади, яка була завершальним етапом  тренінгу з визначення інструментів виявлення та подолання навчальних втрат, що його підготувала та провела консультант ЦПРПП Мар`їнської МВА Людмила Бесараб.  Не потребує додаткових пояснень актуальність обговорюваного питання, оскільки перешкод  в навчанні  через надскладні життєві обставини, спричинені війною, і, як наслідок, втрат знань і навичок в учнівському середовищі, наразі більше, ніж достатньо.

Отже, напередодні фінального зібрання кілька днів поспіль вчителі історії предметно ознайомлювались з платформою «Всеукраїнська школа онлайн». Зокрема, з її багатим діагностичним інструментарієм, що цілком відповідає державним стандартам та над розширенням якого постійно працюють висококваліфіковані педагоги. Всі зареєструвались на певному навчальному курсі, виконали запропоновані їм діагностичні тести, аби особисто переконатись у перевагах платформи. Адже, якщо забезпечити  послідовне використання платформи  в навчальному процесі,  вона організує повноцінний зворотній зв`язок з учнями при виконанні  ними діагностичних тестових завдань, полегшуючи, тим самим, роль вчителя.

Неабияку допомогу у проведенні тренінгу  надала  вчитель історії Мар`їнського ЗЗСО №1 Віра Кушнір. Вона забезпечила виконання колегами практичної частини безпосередньо на платформі ВШО. На вебінарі – організувала наочну розгорнуту характеристику результатів діагностичного тестування, здійсненого  групою  вчителів. Насамкінець, розповіла про власний досвід використання онлайн платформ, зокрема, улюбленої всіма «нушиками» платформи LearningApps, для компенсування навчальних втрат своїх вихованців.

Коли до слова запросили  вчителя історії Максимільянівського ЗЗСО Вікторію Бондаренко, вона навела безліч цікавих прикладів власного застосування  інтерактивних методів навчання на уроках історії в 5-6 класах. Особливий інтерес викликала її розповідь про зручний як  для вчителя, так і для учнів,  інструментарій інтерактивної платформи Jast Class, який педагог рекомендувала колегам до використання.

Наприкінці вебінару учасники залишили свої приємні відгуки про проведений захід на супутньому інструменті платформи, де проходила зустріч – дошці jamboard. Чим, власне, додали наснаги організаторам та продемонстрували майстерність володіння онлайн інструментами, що нині використовують при проведенні уроків.



 
 
 

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
  • Facebook

Ми на зв'язку

Адреса

© 2021 Центр професійного розвитку

педагогічних працівників Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації

 м.Мар’їнка,

Покровський район,

Донецька область, 85600

bottom of page