top of page
Інноваційний проєкт 
"Цифрова Майстерня Педагога" 

Проєкт « Цифрова майстерня педагога» спрямований на підтримку та розвиток цифрової культури вчителів. Цифровізація системи освіти ґрунтується на переході на новий компетентнісний підхід, що кардинально змінює структуру навчання та організацію освітнього середовища. Наразі ефективність освітнього процесу безпосередньо залежить від конвергенції глибоких знань вчителя та його бажання та вміння використовувати цифрові інструменти, здатності застосовувати нові формати навчання, а також проектувати освітні програми та навчальні дисципліни з використанням нових технологій.
Протягом трьох місяців спікери проєкту – консультанти ЦПРПП та вчителі презентували своїм колегам  корисні вебсайти, онлайн-платформи, цифрові лайфхаки та знахідки використання цифрових ресурсів, а також продемонстрували їхнє ефективне застосування на уроках. Була організована серія вебінарів та виставка з метою трансляції успішного педагогічного досвіду, а також популяризації використання цифрових технологій в освітній діяльності.
 

Основи цифрової грамотності  (матеріали для самоосвіти)

Матеріал буде корисний тим вчителям, які хочуть:

подолати перший страх і невпевненість при роботі з електронними освітніми ресурсами; 
освоїти методику їх використання;
побачити позитивний ефект від використання цифрових технологій-в короткостроковій і довгостроковій перспективах.

 "Цифрова освіта: онлайн інструменти та платформи"
(практикум з досвіду роботи)

Для сприяння професійному зростанню  педагогів, їх підтримці у  діяльності, спрямованій на підвищення професійної компетенції у сфері використання інформаційно-комунікаційних технологій, цифровізації освіти. Навчання проходить у форматі: навчання всередині педагогічної спільноти «колеги для колег». Педагоги діляться освітніми здобутками, своїми напрацюваннями, що показали позитивний ефект у навчанні за час роботи в дистанційнийному форматі.

 Методична скарбничка "Сучасні педагогічні технології - досвід застосування"

 Трансляція успішного педагогічного досвіду та напрацювань наших педагогів, а також популяризації використання цифрових технологій в освітній діяльності, допомагає педагогам сформувати своє персональне навчальне середовище, що інтегрує різні сервіси, інструменти та технології.

 Проєктування дистанційного уроку
(матеріали вебінарів, власні напрацювання педагогів)

Сучасному педагогові доводиться швидко адаптуватися під світ, що змінюється, урок зараз – це не монолог вчителя, а дискусія, поле для дослідження та практики.   Вчитель XXI століття допомагає учням розвивати універсальні навички та вміння, накладаючи їх на точні дані.

  • Facebook

Ми на зв'язку

Адреса

© 2021 Центр професійного розвитку

педагогічних працівників Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації

 м.Мар’їнка,

Покровський район,

Донецька область, 85600

bottom of page